Plaatje bij het artikel van OBS Dijkerhoek

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

title=

Beatrijs Everts

Directeur

Drie dagen per week aanwezig.

directie@obsdijkerhoek.nl

title=

Femmie Roozenboom

Groepsleerkracht groep 1/2

Aanwezig op:

  • dinsdag
  • donderdag
  • vrijdag

f.roozenboom@obsdijkerhoek.nl

 

title=

Eline Valster

Groepsleerkracht groep 1/2

Aanwezig op:

  • maandag
  • woensdag

e.valster@obsdijkerhoek.nl

 

title=

Ria Berends

Groepsleerkracht groep 3/4

Aanwezig op:

  • maandag
  • donderdag
  • vrijdag

r.berends@obsdijkerhoek.nl

title=

Ester van Beek

groepsleerkracht groep 3/4 en 7

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag

e.vanbeek@obsdijkerhoek.nl

title=

Rick Bouwhuis

Groepsleerkracht groep 5/6

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag

r.bouwhuis@obsdijkerhoek.nl

 

title=

Elly Pots

Groepsleerkracht groep 7

Aanwezig op:

  • dinsdag 
  • woensdag 
  • donderdag
  • vrijdag

e.pots@obsdijkerhoek.nl

title=

Patricia Kleverwal

groepsleerkracht groep 8

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag

p.kleverwal@obsdijkerhoek.nl

 

 

title=

Ilse Koolen

IB-er

 Ilse Koolen is met zwangerschapsverlof en wordt gedurende deze periode vervangen door Daniëlle Grootveld.

ib@obsdijkerhoek.nl

 

 

 

title=

Dini Spithoven

Vrijwilligster

Aanwezig op:

  • woensdag
title=

Eva Bosch

Specialist ICT

Aanwezig op:

  • dinsdag om de week

e.bosch@roostwente.nl

 

Deel deze pagina: