Plaatje bij het artikel van OBS Dijkerhoek

OBS Dijkerhoek staat voor:

  • Dyslexiespecialisatie
  • Onderwijs op maat
  • Hoogbegaafdheid

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

title=

Beatrijs Everts (interim)

Directeur

Drie dagen per week aanwezig.

directie@obsdijkerhoek.nl

title=

Femmie Roozenboom

Groepsleerkracht groep 1/2

Aanwezig op:

  • dinsdag
  • donderdag
  • vrijdag

f.roozenboom@obsdijkerhoek.nl

 

title=

Eline Valster

Groepsleerkracht groep 1/2

Aanwezig op:

  • maandag
  • woensdag

e.valster@obsdijkerhoek.nl

 

title=

Patricia Kleverwal

groepsleerkracht groep 3/4 en SNT-coördinator.

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag

p.kleverwal@obsdijkerhoek.nl

 

 

title=

Ester van Beek

groepsleerkracht groep 5/6

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag

e.vanbeek@obsdijkerhoek.nl

title=

Rick Bouwhuis

Groepsleerkracht groep 5/6

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag

r.bouwhuis@obsdijkerhoek.nl

 

title=

Ria Berends

Groepsleerkracht groep 7/8 en MR-lid

Aanwezig op:

  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag

r.berends@obsdijkerhoek.nl

title=

Elly Pots

Groepsleerkracht groep 7/8, IB-er en MR lid

Aanwezig op:

  • dinsdag (interne begeleiding)
  • woensdag (interne begeleiding)
  • donderdag
  • vrijdag

e.pots@obsdijkerhoek.nl

title=

Anja Haverslag

Administratief medewerkster

Aanwezig op:

  • dinsdag
  • donderdag

info@obsdijkerhoek.nl

title=

Dini Spithoven

Vrijwilligster

Aanwezig op:

  • woensdag
title=

Cathinka Bloom

GVO lerares

Aanwezig op:

  • vrijdagmorgen

cathinkabloom@outlook.com

 

title=

Gera Kho

HVO-docent: humanistisch vormingsonderwijs

Aanwezig op:

  • vrijdagmorgen

gerakho@tele2.nl

 

title=

Paula Delfgaauw

Vakleerkracht gymnastiek

Aanwezig op:

  • dinsdagmiddag
  • woensdagmorgen

koerkamp-c@telfort.nl

 

title=

Eva Bosch

Specialist ICT

Aanwezig op:

  • dinsdag om de week

e.bosch@roostwente.nl

 

Deel deze pagina: